O firmie

Aaltonen.pl to BEZPIECZEŃSTWO

Altonen, czyli obrót samochodu o 360° podczas jazdy, to nie tylko efektowna sztuczka, także dowód na pełen profesjonalizm i kunszt kierowcy. Czasami to także skuteczne wyjście z poślizgu poprzez obrót, gdy nie ma już czasu ani miejsca, by wyciągnąć samochód gazem. Dynamika, innowacyjność i skuteczność tego manewru są cechami determinującymi naszą działalność w branży motoryzacyjnej. Dzięki pasji i profesjonalizmowi od lat dostarczamy opony i felgi renomowanych firm do sieci dealerskich, importerów, salonów samochodowych, warsztatów, sklepów motoryzacyjnych.Aaltonen.pl to PRESTIŻ

Współpraca z nami sprawi, że Państwa firma oraz jej Klienci będą odbiorcami i użytkownikami opon najlepszych marek. Skorzystanie z naszej oferty pozwoli na dołączenie do grupy Kluczowych Klientów, dla których nieustannie przygotowujemy oferty specjalne, rabaty i programy lojalnościowe.

 Aaltonen.pl to SKUTECZNOŚĆ


Współpracując z firmami kurierskimi oraz poprzez transport własny obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin. Oferujemy telefoniczne i mailowe składanie zamówień oraz zakupy poprzez internetowy moduł obsługi biznesowej B2B. 
Rozbudowana baza logistyczno-magazynowa, dostępność szerokiego asortymentu oraz współpraca z wiodącymi producentami sprawiają, że gwarantujemy szybką realizację zamówień standardowych oraz efektywne wykonania zadań specjalnych.
Aaltonen.pl to KOMFORT

Profesjonalnie przygotowani pracownicy, różnorodność asortymentu, obsługa hurtu w godzinach od 9 do 17 oraz indywidualne podejście do każdego Klienta sprawią, że współpraca z nami dostarczy obu stronom wiele satysfakcji.

Proponujemy Państwu dogodny, ustalany indywidualnie, system rozliczeń. Po zapoznaniu się z naszą ofertą gwarantujemy pozytywne zaskoczenie nie tylko jej elastycznością, ale przede wszystkim korzystnymi cenami.
Aaltonen.pl to PRAWIDŁOWA PERSPEKTYWA

„...w sytuacjach krytycznych, ludzie siedzący za kółkiem, otwierają gębę i zamykają oczy - panikują. Przede wszystkim jednak nie patrzą we właściwe miejsce na drodze. Nigdy nie patrz na przeszkodę. Patrz zawsze tam, gdzie chcesz się znaleźć!

Rauno Aaltonen